MÖBLER / Skåp & hyllor / Kryddhylla med burkar 11887360
*
nr 1188 7360
Kryddhylla med burkar
teak / keramik. Längd: 32
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 juni 2018
kl 18:44:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/6 17:13:14
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik kryddhylla med burkar skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53
-
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:22
-
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:50
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18
-
3338 Hängskåp
1800-tal, glasade dörrpar. Bredd: 60 cm. Djup: 31 ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:40
*
Kryddhylla med burkar
nr 1188 7360
Kryddhylla med burkar
teak / keramik. Längd: 32
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/6 17:13:14 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik kryddhylla med burkar skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53 -
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:22 -
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:50
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18 -
3338 Hängskåp
1800-tal, glasade dörrpar. Bredd: 60 cm. Djup: 31 ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42 -
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:40